מתג קפיץ רטט רגיש ביותר

מתג קפיץ רטט רגיש ביותר
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

מתג קפיץ רטט רגיש ביותר

SW-18010P 18015P 18020P 58010P


השם הנכון של מתג רטט צריך להיקרא חיישן רטט, שהוא מתג אלקטרוני החוש את גודל כוח הרטט, משדר את תוצאת החישה למכשיר המעגל וגורם למעגל להתחיל לעבוד. יש אנשים שקוראים לזה מתג רטט, ויש אנשים שקוראים לזה מתג הזזה או מתג רועד. למעשה, שמות אלה אינם נכונים לחלוטין. שם הענף מחולק בדרך כלל לשתי קטגוריות, מתגי קפיץ ומתגי כדור. למעשה, למעשה, מתג הרטט צריך פשוט להתייחס למתג האביב, לא כולל מתג הכדור. נראה ששם המתג הרוטט הוא שגיאת הקלדה בשל ההומופוניה של "ג'ן" ו"ג'ן". בשל התקופה הארוכה של זמן, הוא מוכר על ידי אנשים כמו שגיאת הקלדה. למעשה, מתג הרטט של השם שגוי. שמות אחרים כגון מתג הזזה, מתג טלטול וכו 'צריכים כולם להתייחס למתג הכדור. לנוחות, התעשייה מתייחסת בדרך כלל לשתי הקטגוריות של מתגי קפיץ ומתגי כדור כמתגי רטט. מתגי רטט משמשים בעיקר צעצועים אלקטרוניים, מכשירי חשמל ביתיים קטנים, ציוד ספורט, והתקנים שונים נגד גניבה. מתג הרטט הפך לרכיב אלקטרוני הכרחי במוצרים אלקטרוניים רבים בשל הפעלתו הגמישה והרגישה.


אמצעי זהירות

1 היקף היישום: מתג רטט בזרם נמוך. חיישן רטט עבור מעגלים בזרם נמוך (מעגלים משניים) שבהם המוצר מייצר שינויים חשמליים בעת טלטול אופקי.

2 טווח טמפרטורות הפעלה: 5 ~ 70 oC, לחות מתחת ל- 85[%].

3 טווח טמפרטורות אחסון: 15 ~ 45 oC, לחות מתחת 80[%], אחסון במשך 90 ימים.

4 מצב בדיקה: בדיקות ובדיקות מתבצעות בתנאים הסטנדרטיים הבאים, אלא אם צוין אחרת. טמפרטורה: 5 ~ 35 oC לחות יחסית: 45[%]~ 85[%].

הנטייה של משטח ההרכבה של הבדיקה היא 15 o ואינה מושפעת מכוחות רטט אחרים, אך אם יש התנגדות כלשהי לפסק הדין, הבדיקה תבוצע בהתאם לתנאים הבסיסיים הבאים. טמפרטורה: 20±2oC לחות יחסית: 70 ~ 80[%].


מראה מבנה

1. מראה: כל החלקים מעובדים היטב, ולא צריך להיות חלודה, סדקים, קילוף electroplating ופגמים אחרים המשפיעים על הפונקציה.

2. מבנה וגודל: בהתאם לדיאגרמה הספציפית.

3. מדורג, מקסימום VA 12V-DC 2mA (עומס התנגדותי).


הערה: זמן הריתוך לא צריך להיות ארוך מדי, קצר יותר את הזמן, טוב יותר, אחרת קל לשרוף! מכיוון שהפנים הוא קפיץ וחוט נחושת, הוא ישרוף את האיטום במשך זמן רב, ואם חוט הנחושת והמעיין נמצאים בקשר ישיר, הוא תמיד יהיה קצר!

Hot Tags: מתג אביב רטט רגיש מאוד, סין, סיטונאי, זול, הצעת מחיר, מחיר נמוך, במלאי

חקירה

You Might Also Like