▲ ההיסטוריה שלנו

רכיבי GNS מוגבלת הוקמה בשנת 2008. החברה מסתמכת על הונג קונג, מייסד שנזן. מתמחים רכיבים אלקטרוניים: IC / טרנזיסטור / דיודה / קבל / resisto / thyristors / igbt מודולים / דיודות הוביל וכו 'הלקוחות שלנו הם בכל רחבי העולם, באזורי זמן שונים. במיוחד בארה"ב וברזיל.

היקף המכירה הכולל הוא מעל 10 מיליון דולר בשנת 2016. לאחר שנים של פיתוח, לחברה שלנו יש הרבה לקוחות ישנים אשר היצרנים של אודיו, LCD, PC, PCB.
רוב המוצרים שלנו הם חדשים ומקוריים, כל תחומי העניין, אנא צרו איתי קשר.


▲ במפעל שלנו

אנחנו עובדים עם מספר מותגים שונים של רכיבי אלקטרוניקה.


▲ המוצר שלנו

החברה שלנו הוא מקצועי בכל מיני רכיבים אלקטרוניים, כמו דיודות, דיודות, טרנזיסטורים mosfet, דיודות זנר, מודולים igbt, thyristors, נגדים, קבלים, LCD, נתיכים, גבישים, נתיכים, ממסרים, thermister וכו '

1


▲ יישום המוצר

המוצרים שלנו משמשים במגוון רחב של יישומים, כגון אלקטרוניקה תעשייתית, ציוד תקשורת, מכשירי חשמל ביתיים, ציוד רפואי, צבא, תעופה וחלל, וכו '


ייצור שוק

יש לנו לקוחות רבים מארצות הברית, ברזיל, ישראל, אינדונזיה, גרמניה, הודו, פקיסטן, קומלון וכו '. רוב הלקוחות שלנו עשה עסקים איתנו במשך 8 שנים והם אמון החברה שלנו מאוד וכולם יש ביקורות טובות מאוד על השירות שלנו ואת המוצרים. סך ההכנסות השנתיות שלנו הוא 10 מיליון דולר ארה"ב ל -50 מיליון דולר.


▲ השירות שלנו

טרום מכירות שירות: החברה שלנו תספק שירותי ייעוץ מוצר מקצועי ללקוחות, כגון בזמן אספקת ביצועי המוצר, תכונות ופרמטרים, ולשתף פעולה באופן פעיל עם הקונים לבחור מוצרים משביעי רצון.

שירות מכירה: לאחר שהלקוח מבצע הזמנה, החברה שלנו מבטיחה כי הציוד הדרוש לך יינתן תוך הקפדה על זמן המסירה הנדרש על ידי הלקוח.

לאחר שירות מכירות: החברה שלנו מבטיחה לספק שירות לאחר המכירה איכות חינם לאחר 3 חודשים.